קטגוריית מוצרים

להוסיף: מימן אנרגיה. דגירה תעשייתי בסיס, חדר 409, בניין רגיל, 1# Dangui Road, דרום Zhihui שדרות, מחוז Dantu, במחוז ג'יאנגסו, העיר Zhenjiang, סין

שליחת קוד: 201612

טל': +86-511-80873088

פקס: 86-511-80873089

ההמון: +8615862985234

אנשי קשר: ג'ק וונג

דוא ל: jackwang@akwchina.com


מחפר הידראולי סורק CDM6365H

מחפר הידראולי סורק CDM6365H

בניית מכונות CDM6365H תכונות: CDM6365H מציע מגוון רחב של עובדים שילובים של התקני ומתאימה לסביבת עבודה שונים בגמישות. עם תקן עובד המכשיר: פעולה זריז, ותזמורת כלי קשת

Detailed description

תכונות CDM6365H מכונות הבנייה:

CDM6365H מציע מגוון רחב של עובדים שילובים של התקני ומתאימה לסביבת עבודה שונים בגמישות.
תקן עובד המכשיר: בפעולה זריז, חזק חופרים כוח. הוא משמש הכרייה, סלילת הכביש, ההגנה הלאומית הבנייה, בנייה עירונית, hydropowerengineering ועוד.
עם מכשיר עבודה מקוצר סוג: סופר דלי קיבולת. Completingefficiencyof פעילות וטעינה סטטורי חומר רופף.
עם הארכה סוג העבודה התקן: רדיוס לחפור המרבי הוא יותר מ- 20 מ'. בינעירוני והעומק של מרחב עבודה להפוך ערוץ סטטורי וניקוי בקלות. שימוש נרחב פרויקט מים.

Cummins 6C8.3
המקורי Cummins גבוהה כוח, מומנט גבוה, טעינת טורבו הזרקה ישירה 6-גליל engine6-גליל מנוע turbocharged מנוע 4 פעימות הזרקה ישירה מבטיח את אמינות גבוהה ועמידות. תשלום אוויר קירור האוויר-אוויר אינטר מערכת קריר יותר מעל ואוויר דחוס יכול להגדיל את תכולת החמצן על בעירה במידה ניכרת. מרכז דלק הזרקה בלחץ גבוהה הזרקת מאפשרת את המדים תרסיסים למייבשי של דלק, ערבויות הבעירה נורמלי, מפחית את פליטת גז הפליטה. היא מאמצת את האגזוז גדול ומאוורר חדשה לחסל את רעש המנוע.

מערכת סינון
הפילטר אוויר יעילות גבוהה רכיב כפול מבטיחה איכות צריכת האוויר מנוע. בנוסף, prefilter אוויר סוג שמן אמבט יכול לבצע סינון גס מעל פתח הכניסה של האוויר כדי לאפשר את פעולת תחת תנאי העבודה של ריכוז אבק גבוהה ולהאריך את המרווח תחזוקה של הפילטר אוויר. מפריד שמן מים, פילטר דלק בשני שלבים filtrate הדלק פעמים רבות כדי להבטיח את איכות הדלק להאכיל את המנוע.

מערכת הקירור
המקבילית רדיאטור מקלה על אפקט הקירור יותר ושירות.

שרות ואחזקה
תחזוקה קלה של מנוע הזרקה ישירה מקטינה את עלות תחזוקה. המידע הכללי לאחר שירות של מנוע מאפשר שיתוף במשאבים גלובליים. זה לשפר את יעילות השירות, להקל על דאגה הלקוחות ולהבטיח את קצב נוכחות של החופר.

מומחה ניהול מנוע
מהירות מנוע מאפשרת 10 הילוכים מתכווננת דרך נגד משתנה המצערת, משיגה את ניהול מדויק על מהירות המנוע דרך השליטה של מצערת מנוע על-ידי מנוע סרוו DC. המנגנון מאפשר הפונקציה והמטוסים עומדים או האצה אוטומטי להפחית את צריכת הדלק. זה פונקציה של שיפור כוח מגע, יכול לטפל בקלות את תנאי העבודה עמידות גבוהה.

לשלוט במצב
היא מאמצת מערכת הבקרה תזרים חיובי העולם מתקדם להכין את מערכת בקרה אלקטרונית, מערכת הידראולית מנוע תמיד במצב של תצורה מיטבית על ידי התאמת כוח סביר. התפלגות התאמה אוטומטית של מערכת הידראולית ומערכת החשמל יכול לחסוך באנרגיה, להפחית את עלות אלא גם לשפר את יעילות העבודה באופן משמעותי.

פונקציות
מכונה זו הינו מצויד עם הפונקציות של הנסיעה ישר, בום/זרוע הנהרות, בום/היד החזקה, עדיפות הנדנדה, הנדנדה אנטי-היפוך, רגנרציה של זרוע גליל. המסלול ללא הפרעה במהלך פעולה ללא הפרדות צבע. חפירה של הזרוע דלי וכן הרמת ואת הנדנדה של בום בו זמנית במהלך ההפעלה; הפעולות של מנועים ימינה ושמאלה אינם תלויים במהלך נסיעה.

השסתום הידראולי
השסתום המרכזי מסופק עם סט של שסתומים המתנה כדי להקל על ההתקנה של אביזרים נוספים כגון פטיש שבירה.

מערכת סינון
המעגל הידראולי מצויד למסנן שמן הידראולי באיכות גבוהה אשר יכול להאריך את חיי השירות של האלמנטים הידראולי.

רכיבי פריסה
העיצוב המיוחד של מערכת הידראולית ומיקום רכיבים ניתן לשפר את יעילות מערכת של המכונה. מיכל שמן הידראולי, המשאבה הראשית ואת הברז הראשי מסודרים מקרוב כדי לקצר את קווים מחברים ולהפחית כתוצאה מכך הירידה קו חיכוך ולחץ. הרדיאטור מסודר בצד ימין מאחורי המונית ביעילות להפחית את רעש, אוויר חם, פליטה התקבל על ידי המפעיל.

מערכת הטייס
המשאבה הטייס הוא עצמאי משאבת הראשי, אספקת שמן למערכת טייס אשר ערובה הפקד פיילוט עצמאית ויציבה להקל על התחזוקה.

צג
הצג כצבע מלא רב תכליתי מאפשר בזמן אמת ניטור תצוגה של מצב המכונה, מנוע מהירות, טמפרטורה מערכת קירור, שמן ועוד ברמת הלחץ ודלק.

שליטה בחשמל
החשמל 3 מצבים של כוח חזקות מצב (H), חיסכון בחשמל (מצב S) למטען קל בחשמל (מצב L) אפשר להחליף ב יהיה להפחית את אובדן הכוח. השילוב של 3 מצבי יכול להפחית את צריכת הדלק, שמוטב שאפגוש את תנאי עבודה שונים.

אשמת אוטומטי אזהרה
היא מאפשרת שאשמת self-diagnosis אוטומטי אזהרה התצוגה ואת הודעת תקלה להציל חלקים 99,000 עד כ כדי להקל על אשמת call וחקירה במהלך שמירה על ציוד. ישנן 3 רמות של אזהרה התצוגה בהתאם לחומרת אשמתו.

מנגנון הגנה אוטומטי התחממות יתר
ההגנה ההתחממות יהיה פעיל אם טמפרטורת נוזל הקירור חורג 102℃. ואז המנוע יהיה לא תקלה בזמן המערכת יקטין את מהירות המנוע. עם זאת, אם טמפרטורת נוזל הקירור הוא גבוה מדי, המפעיל צריך לכבות את המכונה כנדרש ולגלות הגורמים אשמתו.

הגנת לחץ שמן נמוך
כאשר הנפט הלחץ מתחת לערך רגיל, מתג לחץ שמן יהיה סגור, האזהרה הטקסט יוצג עבור 3 s ולאחר מכן את המנוע יאטו את מהירות סרק נמוך. במקרה כזה, המפעיל צריך לסגור את המכונה ככל הנדרש כדי להגן על המכונה.

תחזוקה אוטומטי להזכיר
הצג יזכיר מעת לעת המפעיל לשנות את שמן מנוע, שמן ומסנן הרכיב במרווח קבוע כדי לתמוך בשירות שגרתית.

מסגרת הראשית
הפריסה סבירה של מסגרת הראשית חזקים ממטבת את הניצול של פלדות.

כן נסע
התושבת בצורת איקס עם מבנה תיבת כבדים הוא נתון חישוב אנליטיות סופיים חוזרות ולשפר קשיחות הכללית, חוזק ועמידות הכיווניות. התושבת עוסקת בייצור ושיווק של סגסוגת נמוכה מבנה פלדה צלחות עם התהליך הכולל בקרת איכות. ריתוכים קריטי נחשפים באופן מלא כדי זיהוי תקלה ומבחן מאמץ כדי להבטיח את איכות המוצר.

המסלול
יש צלעות הסורק העריסה באמצע המסלול הקישורים. באמצעות חותמות מסוג m כדי להבטיח את האפקט lubricating של מערוך, בוש pin. הארכת חיי העבודה את המסלול בצורה יעילה.

התקן נסיעות
יחידת כונן מעסיקה את המנועים המיובאים באיכות גבוהה, ההגה נסיעה מאמצת את חימום בתדירות גבוהה הכוללת התקשות תהליך כדי לאפשר את ההתנגדות ללבוש מעולה של השפה ציוד חיצוני.

כרית תמך
כרית תמך עם אלמנטים איטום איכותיים ביעילות להבטיח לחץ גבוה איטום בתוך הבלוק גליל; המעיינות נמצאים נתון היחס החום המיוחד כדי לאפשר את ההתנגדות עייפות מעולה.

מערכת המונית הלם הקליטה
המעטפת המונית מותקן על הבמה באמצעות חומרי ריפוד המורכב של שמן סיליקון, גומי כדי להקל את הרטט, להקטין את הרעש, להבטיח את נוחות מבצע. מונית חיצוני מבנה
הגג ושני הצדדים מונית מתחזקים על ידי צינורות פלדה כדי לשפר את עמידות עייפות ואת ריסון קיבולת. המבנה הגנה אובייקט נופלים מקובע לחזית מונית ישירות כדי להקל על הסרת ולאפשר כתוצאה מכך המכונה להסתגל לתנאי העבודה ולעמוד בדרישות הבטיחות שצוינו.

Windows
הזכוכית היא נצמדה למונית ישירות ללא מסגרת כדי להגדיל את שדה הראיה. החלונות מאפשרים התאמה חינם לפתוח/לסגור בחזית, החלון העליון והן השמשה; . חוץ מזה, ניתן להגדיר את הזכוכית הקדמית לגג מעל המפעיל.

ניגוב קבלה
המגב ממוקם מול המונית עמוד הגדלה שדה ראייה של המפעיל; היא מאפשרת את מצבי פעולה רציפה, לסירוגין.

מונית בטוח ונוח
המונית סוג מחוזק שמאלה/ימינה עמוד בדרישות 15012117-2: 2008 ותואם המונית אופציונלי השחצנים יתפהצו אם רק 15010262:1998 כדי להבטיח שלומם של המפעיל. המרחב המונית 2.7m3 נוח הפעולה החופר סביר הפריסה של רכיבי הבקרה בתוך המונית מאפשר הפעלה קלה.

ציוד סטנדרטי המונית
המונית בפנים כולל את הסיגר מצית, מאפרה, לכוס, וו המעיל, ארון תקשורת הכוך ואחסון, אשר לשפר את הנוחות מבצע.

מערכת מיזוג אוויר
ביצועים גבוהים, זרם חילופין בריא מאפשר לאוויר לזרום. לוח הבקרה תמציתי ותפעול קל העיתונות מפתח; כיוון מרובה/ג אייר לשקע ומאפשר ויסות מהיר של מונית בתוך טמפרטורה, מהיר להפשרת. מצב אבחון עצמי אשם המקל על התחזוקה/C.

מושב דלוקס
המושב נוח ההשעיה סוג מסופק עם ניטרול הידראולי; seatback רחב מאפשר התמיכה למותניים ומאפשר הפרופיל עקומת רכיבה נוחים; הסדרת צעד מרובת שקופיות זוגי מרובה דרך המסלול מאפשר אופרטורים שונים למצוא את התנוחה הטובה ביותר; החלל רחב פדלים מאפשרת מתיחה גוף חופשי ומקל על האופרטור מהעייפות מבצע זמן רב.
ג'ויסטיק נעל בטיחות
הג'ויסטיק נעל בטיחות הידראולי הינו ממוקם על החלק החיצוני של התיבה השמאלית משענת במונית. הפקד מכונת פעילה רק כאשר מוט ההיגוי נמצא בעמדה, אשר יכול למנוע את הפעולה הלא נכון בצורה יעילה.

ידית שליטה
העיצוב סביר של ידית שליטה חוסך את המאמץ הפעלה על פי. העיקרון ידית; העיצוב הארגונומי מאפשר באופרטור כדי לשמור על תנוחה טבעית של שורש כף היד והזרוע. הקו ג'ויסטיק המתון מקל על מידת העייפות ומבטיחה הפקד מדויק.

מתג לוח הבקרה
לוח הבקרה על הקופסה שמאלה/ימינה פיילוט בפריסה תמציתי ואסתטית והיא פעולת ההקשה קל.

בום וזרוע
כדי להתמודד עם עומס גבוה במהלך המבצע, צוות עיצוב ופיתוח של LONKING מאמצת יותר שמרני עיצוב הפילוסופיה, משמר את מקדם בטיחות גבוה יותר, מעסיקה סופיים ניתוח, חישוב ועיצוב אופטימליים כדי לסיים את הפיתוח של בום וזרוע ובוחרת את חוזק גבוה נמוך סגסוגת מבנה סטילס על הזיוף בום וזרוע.

הפין
הפין הוא רכיב ליבה עבור החיבור של המכשיר עובד. LONKING בוחר את הספקים פיר pin מקצועי, נושא המוטות pin זיהוי תקלה קפדנית כדי להבטיח את האיכות. הפין של החופרים LONKING כולל המעיל ציפוי כרום עבה, משטח גבוהה לסיים. היחס המיוחד מאפשר את בלאי גבוה במיוחד עמידות בפני קורוזיה.

דלי
הגוף הדלי עשוי סגסוגת נמוכה וחומרים אחיזה גבוהה, המבנה החיצוני מורכב חוזק גבוה, פלדות ועמיד, המהווים את הדלי מחוזק כולו. החופר הזה מספק אפשרויות דלי שונות כדי לעמוד בדרישות העבודה שונה.

שרות ואחזקה קלה
העיצוב והפריסה של CDM6365H לקח את הנוחות המספק לאדם תחזוקה בחשבון. ניתן לגשת רוב המיקומים תחזוקה בקומת הקרקע כדי לאפשר תחזוקה יעילות גבוהה ומהירה. 3 דלתות צד יכול להיפתח במהלך בדיקה שגרתית, תחזוקה והוא כל נקודת שירות ובהישג יד. הנקודות תחזוקה הם מובהקת, קלה לתפעול. אלמנטים חשמליים המופעלים באופן מרכזי בתיבת בקרת אלקטרו-מכאניים במונית כדי להקל על התחזוקה.

מחזור שירות ואחזקה ארוך
מחזור שרות ואחזקה של CDM6365H יש זמן כדי לצמצם את האוסף חלקים תחזוקה ולשפר את הזמינות.

מפרטיםCDM6365H
מנועמודלCummins6C8.3כוח מדורג197kW (265hp) 1950 סל ד. מקס. מומנט כוח1219/1300נשא × שבץ114 מ מ × 135 מ מהזחה8.3 Lתגובהלשמור על הכוח מדורג בגובה 2300 מ'.משקל עבודהסיכוםהפעלה משקל: 34000 ק ג משקל ההפעלה כוללת את המשקל של בום רגיל 6470 מ מ, מ מ 2900 סטנדרד ארם, דלי סטנדרטי 1.6m3, מסלול 600 מ מ, שימון שמן, קירור, למיכל שמן דיזל מלאה והיחידות הרוצתב מנוחה.לחץkPa 68 (סוג Lengthened: 70kPa)קיבולת נוזלמיכל הדלק580 Lמערכת הקירור33 Lשמן מנועאני 35הנדנדה יחידת כונן7.2 Lנודדת גיר2 × 11 Lמיכל שמן הידראולי530 ליטרמנגנון נדנדהסיכוםמנוע בוכנה למומנט גבוה ולנסוע כמפחית פלנטרית 2 שלבים. הבלם בתוך טעינת מנוע שהוחלו על-ידי קפיץ, שפורסמו על ידי יחידה הידראולית.
בלימה אוטומטי זמינה כאשר ידית שליטה הנדנדה נמצא במצב נייטרלי.מהירות הנפה9.5 סל ד (rpm סוג: 7.5 Lengthened)לנסוע נסיעהסיכוםכונן מנוע, כמפחית הידראולית משולבת 2-מהירות הבוכנה, צינור הידראולי ממונע ולא מסודרים בתוך המסגרת המסלול כדי למנוע את הנזק הנגרם פני כביש מחוספס; המנוע הפנימי מסופק עם הבלמים שירות, הלם הקליטה שסתום כדי להבטיח את חלקה ריצה ועוצרים ולבלום את אמין.מהירות Taveling3.25 - 5.43 קמ שGradeability35°(70%)MaximumTraction298kNמנגנון נודדרוחב הנעל במסלול רגיל600 מ מחחח של נעלי הריצה48 (בכל צד)חחח של carrierrollers2 (בכל צד)חחח המסלול רולרים8 (בכל צד)מערכת הידראוליתהמשאבה הראשיתדופלקס בוכנה צירית משתנה משאבהמשאבה פיילוטהילוך המשאבה (משולב במשאבת הראשי). מקס. זרימה של המערכת2 × 340 L / min. מקס. הלחץ של ציוד34.3 MPa. מקס. לחץ הטייס3.9 MPaציוד הפעלהכל פעולה המכונה נמצא תחת שליטת הטייס. הדוושה שולטת התנועה של בום ודלי עוד המנוף השמאלי שולט על תנועה ו העליון מבנה את ידך. השסתום פיילוט רגל מסופק עם הג'ויסטיק ידית לשליטה המכונה נסיעה או מפנה ברגל או ידית. ההילוכים נודד מאמצת את הפקד בורר ברז חשמלי.מערכת החשמלהמערכת מתח: 24 V סוללה: 12 V, 120 A × 2


גודל הובלה
בגדלי הבאים משוער לזה של ציוד התצורה הרגילה.


איור המסומנים & ldquo; * & rdquo; מתייחס התצורה הרגילה.CDM6365H
בום אורך (מ מ)58506470 *11000
אורך הזרוע (מ מ)26002900 *8500
Length(mm) התחבורה106901128315690
b הכולל הובלה Height(mm)372435183325
כוסות c Distance(mm)4030
d זנב הנדנדה Radius(mm)3512
e משקל הקרקע Clearance(mm)1211
f המסלול Gauge(mm)2590
g הכולל הובלה Width(mm)3237
h Width(mm) המבנה העליון3145
אני רגיל מסלול נעל Width(mm)600
J מינימלית קרקע Clearance(mm)500
מונית Height(mm)3140


טווח הפעלה
בגדלי הבאים משוער הזה ולוקחים הציוד של התצורה הרגילה.


איור המסומנים & ldquo; * & rdquo; מתייחס התצורה הרגילה.CDM6365H
Length(mm) בום58506470 *11000
Length(mm) הזרוע26002900 *8500
אמקס. radius(mm) לחפור99111081320143
b מקס. depth(mm) לחפור6211706915126
c מקס. height(mm) לחפור94941001816575
d Max. זורק height(mm):6417694214218
אי מקס. רדיוס לחפור על ground(mm)96941061520038
. מקס. דלי הפריצה force-ISO(kN)21121190.4
. מקס. זרוע הפריצה force-ISO(kN)19717871.3


ציוד סטנדרטי הפריטים הבאים ציוד הם חלק ציוד סטנדרטי לגמרי CDM6365H. בנוסף, התצורה הרגילה ישתנה יחד עם השינוי המוצר. לקבלת מידע נוסף, צור קשר עם הסוכן המקומי LONKING.
70 alternatorההשעיה סוג מושב מתכוונן.
פלטפורמת עבודה המנורה (1)חגורת לשליפה (2" רוחב)
בום עובד מנורות (2). מאפרה וסיגרים מצית
משאבת תדלוקמחזיק כוסות
מנוע Cummins המקוריג / מערכת המאפשר הפשרה מהירה
מסנן אוויר חותם רדיאלי
Prefilter אווירג'ויסטיק נעל בטיחות הידראולי
מפריד שמן מיםרדיו
מסנן דלקקובץ כיס
קיר גלי רדיאטור עם ניקוי שטחכובע-וקואט הוק
מיכל הדלק בנפח גבוהאחסון צד שמאל/ימין
שסתום הידראולי עזר (1)ציוד תאורה פנימית
בלם אוטומטי הנדנדהרמקול סטריאו כפול
בום/זרוע מחזיק הפקדחלון openable
משקלWiper ואת ומייבש
בונט העליוןמערכת סינון ואוורור של לחץ חיובי המונית
שער נעילה וכיסוי נעלחלון אחורי (פתח המילוט)
מעבה נייח/cלברוח פטיש
מעגל הפעלה מחדש את הזרועמחצלת רצפת גומי רחיץ
בום/זרוע הנהרותמטף
ישר במעגל הידראולי נודדתמסך גרפי צבעוני
טיסה במהירות כפולהבחירת מצב כלכלי
כרית תמך, תמך בחזיתתצוגת תאריך ושעה
טריילר טבעת על בסיס מסגרתהצגת מצב המכונה
שרשרת משמר ארון תקשורתתצוגת שעה עבודה, תחזוקה להזכיר
משענת מושב מתכוונןהתצוגה הנוכחית של מהירות מנוע
אוויר ולרתום (למעט רדיו רמקול)הודעת אזהרה


CDM6365H לציוד האופציונלי לציוד האופציונלי עשוי להיות שונה ממדריך זה. לקבלת מידע נוסף, צור קשר עם הסוכן המקומי LONKING.
דליתפעול המסוףכן נסעעזר יחידה הידראולית, צינור
רוק כבד דלי 1.8 דלי גשמי רופף m³ (רק עבור 5800 מ מ אורך בום ו 2600 מ"מ אורך הזרוע) 1.8 m³ דלי גשמי רופף 2.0 m³ 2.2 m³ דלי גשמי חופשי חופשי חומר מבני דלי 0.5 m³ (רק עבור 11000 מ מ אורך בום ו מ מ 8500 אורך הזרוע)מנורת אזהרה עבודה700 מ"מ טריפל grouser נעלייםשבירת הצינור פטיש
גג המונית להגן על הרשת800 מ מ טריפל grouser נעלייםפטיש שבירה הידראולי (אינו זמין עבור 11000 מ מ אורך בום ו- 8500 מ"מ אורך הזרוע)
מונית הקדמי מגן על הרשתרצועת גומי בלוק
מכשיר אזהרה נסיעות
Hot Tags: cdm6365h מחפר הידראולי הסורק, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מחיר נמוך, הטוב, מוצרים
מוצרים קשורים
Feedback