קטגוריית מוצרים

להוסיף: מימן אנרגיה. דגירה תעשייתי בסיס, חדר 409, בניין רגיל, 1# Dangui Road, דרום Zhihui שדרות, מחוז Dantu, במחוז ג'יאנגסו, העיר Zhenjiang, סין

שליחת קוד: 201612

טל': +86-511-80873088

פקס: 86-511-80873089

ההמון: +8615862985234

אנשי קשר: ג'ק וונג

דוא ל: jackwang@akwchina.com


CDM6240 מחפר הידראולי סורק

CDM6240 מחפר הידראולי סורק

מנוע חזק, חזק ואיכותי של תכונות: CDM6240with CDM6240 מכונות בנייה ובקרת תזרים שלילי מתקדמים מערכת הידראולית כדי להשיג את הטוב ביותר כוח תואם ומזערי costand

Detailed description

תכונות CDM6240 מכונות הבנייה:

CDM6240with הרבה עוצמה, מנוע באיכות גבוהה ואת תזרים שלילי מתקדמים בקרת מערכת הידראולית כדי להשיג את הטוב ביותר כוח תואם ומזערי costand להבטיח את יעילות עבודה אופטימלית.
CDM6240 נמצא בשימוש נרחב forexcavating, טיפול וגימור של כדור הארץ או אבנים לפגוש את הדרישה של אתרי בנייה, מפעל, אובייקטים הנדסה והפארק העירוני. עם הדלי אופציונלי, ושנוע, גימור פני השטח, תעלה חפירה ונהר קורס ניקוי יכולה להיות מושגת, עם הפטיש שבירת אופציונלי, לבנות חומרי נפץ, דרך משטח ותיקון רוק שבירת יכולה להיות מושגת. חברי מבניים הם נתון בחישוב אנליטי חוזרות ונשנות על מנת להבטיח את קשיחות והעוצמה אשר יכול להתמודד עם תנאי העבודה קפדני.

Cummins 6BTAA5.9-C
המקורי Cummins גבוהה כוח, מומנט גבוה, טעינת טורבו הזרקה ישירה 6-גליל מנוע מבטיח את אמינות גבוהה ועמידות. קירור מערכת דרך האוויר הדחוס האוויר תשלום ניתן לשפר את תכולת החמצן על בעירה במידה ניכרת. מרכז דלק הזרקה בלחץ גבוהה הזרקת מאפשרת את המדים תרסיסים למייבשי של דלק, ערבויות הבעירה נורמלי, מפחית את פליטת גז הפליטה.

מערכת סינון
הפילטר אוויר יעילות גבוהה רכיב כפול מבטיחה איכות צריכת האוויר מנוע. בנוסף, מסנן קדם האוויר יכול לבצע סינון גס מעל פתח הכניסה של האוויר כדי לאפשר את פעולת תחת תנאי העבודה של איכות אוויר גרועה ולהאריך את המרווח תחזוקה של הפילטר אוויר. מפריד שמן מים, פילטר דלק בשני שלבים filtrate הדלק פעמים רבות כדי להבטיח את איכות הדלק להאכיל את המנוע.

מערכת הקירור
המקבילית רדיאטור קירור גורם אפקט מצנן יותר ושירות קל יותר.

שרות ואחזקה
תחזוקה קלה של מנוע הזרקה ישירה מקטינה את עלות תחזוקה. המידע הכללי לאחר שירות של מנוע מאפשר שיתוף במשאבים גלובליים. זה לשפר את יעילות השירות, להקל על הלקוחות של דאגה על השירות ולהבטיח את קצב נוכחות של החופר.

מומחה ניהול מנוע
מהירות מנוע מאפשרת 10 הילוכים מתכווננת דרך נגד משתנה המצערת, משיגה את ניהול מדויק על מהירות המנוע דרך השליטה של מצערת מנוע על-ידי מנוע סרוו DC. המנגנון מאפשר הפונקציה והמטוסים עומדים או האצה אוטומטי להפחית את צריכת הדלק. זה פונקציה של שיפור כוח מגע, יכול לטפל בקלות את תנאי העבודה עמידות גבוהה.

לשלוט במצב
מערכת הבקרה שני-מעגלי הכוח הכללי משאבה כפולה מאמצת את בוגר ואמין באירופה ובאמריקה הטכנולוגיה כדי לשלוט בזרימה, ברז פרופורציונלי מסדיר השליטה בלחץ בשני שלבים של השסתום הראשי גלישה.

פונקציות
המכונה הזו מאפשרת את הפונקציות של הנסיעה ישר, בום/armconfluence, בום/ליד להחזיק, עדיפות הנדנדה, היפוך-swinganti וגליל ofarm התחדשות. המסלול ללא הפרעה במהלך פעולה ללא הפרדות צבע. חפירות זרוע בדלי וכן הרמת ואת הנדנדה של בום בו זמנית במהלך ההפעלה, הפעולות של מנועים ימינה ושמאלה אינם תלויים במהלך נסיעה.

השסתום הידראולי
השסתום המרכזי מסופק עם סט של שסתומים המתנה כדי להקל על ההתקנה של אביזרים נוספים כגון פטיש שבירה.

מערכת סינון
המעגל הידראולי מצויד למסנן שמן הידראולי באיכות גבוהה אשר יכול להאריך את חיי השירות של האלמנטים הידראולי.

רכיבי פריסה
העיצוב המיוחד של מערכת הידראולית ומיקום רכיבים ניתן לשפר את יעילות מערכת של המכונה. מיכל שמן הידראולי, המשאבה הראשית ואת הברז הראשי מסודרים מקרוב כדי לקצר את קווים מחברים ולהפחית כתוצאה מכך הירידה קו חיכוך ולחץ. הרדיאטור מסודר בצד ימין מאחורי המונית להפחית את הרעש, אוויר חם ביעילות פליטה גז התקבל על ידי המפעיל.

מערכת הטייס
המשאבה פיילוט היא עצמאית של משאבת הראשי, אספקת שמן למערכת טייס אשר ערובה הפקד פיילוט עצמאית ויציבה להקל על התחזוקה.

צג
הצג כצבע מלא רב תכליתי מאפשר בזמן אמת ניטור תצוגה של מצב המכונה, מנוע מהירות, טמפרטורה מערכת קירור, שמן ועוד ברמת הלחץ ודלק.

שליטה בחשמל
כוח 3 מצבים של כוח חזקות מצב (H), חיסכון בחשמל (מצב S) למטען קל בחשמל (מצב L) אפשר להחליף ב יהיה להפחית את אובדן כוח המערכת. השילוב של 3 מצבי יכול להפחית את צריכת הדלק, שמוטב שאפגוש את תנאי עבודה שונים.

אשמת אוטומטי אזהרה
היא מאפשרת שאשמת self-diagnosis אוטומטי אזהרה התצוגה ואת הודעת תקלה להציל חלקים 99,000 עד כ כדי להקל על אשמת call וחקירה במהלך שמירה על ציוד. ישנן 3 רמות של אזהרה התצוגה בהתאם לחומרת אשמתו.

מנגנון הגנה אוטומטי התחממות יתר
ההגנה ההתחממות יהיה פעיל אם טמפרטורת נוזל הקירור חורג 102℃. ואז המנוע לא אעכב בעוד המערכת יקטין את מהירות המנוע. עם זאת, אם טמפרטורת נוזל הקירור הוא גבוה מדי, המפעיל צריך לכבות את המכונה כנדרש ולגלות הגורמים אשמתו.

הגנת לחץ שמן נמוך
כאשר הנפט הלחץ מתחת לערך רגיל, מתג לחץ שמן יהיה סגור, האזהרה הטקסט יציג עבור 3s ולא ואז המנוע יאטו את מהירות סרק נמוך. במקרה כזה, המפעיל צריך לסגור את המכונה כנדרש.

תחזוקה אוטומטי להזכיר
הצג יזכיר מעת לעת המפעיל לשנות את שמן מנוע, שמן ומסנן הרכיב במרווח קבוע כדי לתמוך בשירות שגרתית.

מסגרת הראשית
הפריסה סבירה של מסגרת הראשית חזקים ממטבת את הניצול של פלדות.

כן נסע
המבנה תיבת עבות בצורת איקס undercarriagewith הוא נתון חישוב אנליטיות סופיים חוזרות ולשפר קשיחות הכללית, חוזק ועמידות הכיווניות. התושבת עוסקת בייצור ושיווק של סגסוגת נמוכה מבנה פלדה צלחות עם התהליך הכולל בקרת איכות. ריתוכים קריטי נחשפים באופן מלא כדי זיהוי תקלה ומבחן מאמץ כדי להבטיח את איכות המוצר.

המסלול
יש צלעות הסורק העריסה באמצע המסלול הקישורים. באמצעות m-סוג החותמות להבטיח את האפקט סיכה pin והסוויטות pin. הארכת חיי העבודה את המסלול בצורה יעילה.

התקן נסיעות
יחידת כונן מעסיקה את המנועים המיובאים באיכות גבוהה, ההגה נסיעה מאמצת את חימום בתדירות גבוהה הכוללת התקשות תהליך כדי לאפשר את ההתנגדות ללבוש מעולה של השפה ציוד חיצוני.

כרית תמך
כרית תמך עם איכות גבוהה אטימה אלמנטים ביעילות להבטיח אטימה בלחץ גבוה בתוך הבלוק גליל, המעיינות נחשפים לטיפול חום מיוחד כדי לאפשר את ההתנגדות עייפות מעולה.

מערכת המונית הלם הקליטה
המעטפת המונית מותקן על הבמה באמצעות חומרי ריפוד המורכב של שמן סיליקון, גומי כדי להקל את הרטט, להקטין את הרעש, להבטיח את נוחות מבצע.

מבנה חיצוני המונית
הגג ושני הצדדים מונית מתחזקים על ידי צינורות פלדה כדי לשפר את עמידות עייפות ואת ריסון קיבולת. המבנה הגנה אובייקט נופלים מקובע לחזית מונית ישירות כדי להקל על הסרת ולאפשר כתוצאה מכך המכונה להסתגל לתנאי העבודה ולעמוד בדרישות הבטיחות שצוינו.

Windows
הזכוכית היא נצמדה למונית ישירות ללא מסגרת כדי להגדיל את שדה הראיה. החלונות מאפשרים התאמה חינם לפתוח/לסגור בחזית, החלון העליון והן את השמשה. חוץ מזה, ניתן להגדיר את הזכוכית הקדמית הגג מעל המפעיל.

מגב קבלה
המגב ממוקם מול המונית עמוד הגדלה שדה ראייה של המפעיל, הוא מאפשר את מצבי פעולה רציפה, לסירוגין.

מונית בטוח ונוח
המונית סוג מחוזק שמאלה/ימינה עמוד בדרישות 15012117-2: 2008 ותואם המונית אופציונלי השחצנים יתפהצו אם רק 15010262:1998 כדי להבטיח שלומם של המפעיל. המרחב המונית 2.7m3 נוח הפעולה החופר סביר הפריסה של רכיבי הבקרה בתוך המונית מאפשר הפעלה קלה.

ציוד סטנדרטי המונית
המונית בפנים כולל את הסיגר מצית, מאפרה, לכוס, וו המעיל, ארון תקשורת הכוך ואחסון, אשר לשפר את הנוחות מבצע.

מערכת מיזוג אוויר
ביצועים גבוהים, זרם חילופין בריא מאפשר לאוויר לזרום. לוח הבקרה תמציתי ותפעול קל העיתונות מפתח, כיוון מרובה/ג אייר לשקע ומאפשר ויסות מהיר של מונית בתוך טמפרטורה, מהיר להפשרת. מצב אבחון עצמי אשם המקל על התחזוקה/C.

מושב דלוקס
המושב נוח ההשעיה סוג מסופק עם ניטרול הידראולי, seatback רחב מאפשר התמיכה למותניים לפרופיל עקומת מאפשר רכיבה נוחים, הסדרת צעד מרובת שקופיות זוגי מרובה דרך המסלול מאפשר אופרטורים שונים למצוא את התנוחה הטובה ביותר, החלל רחב פדלים מאפשרת מתיחה גוף חופשי ומקל על האופרטור מהעייפות מבצע זמן רב.

ג'ויסטיק נעל בטיחות
הג'ויסטיק נעל בטיחות הידראולי הינו ממוקם מחוץ בתיבה השמאלית משענת מרכז במונית. הפקד מכונת פעילה רק כאשר מוט ההיגוי נמצא בעמדה, אשר יכול למנוע את הפעולה הלא נכון בצורה יעילה.

ידית שליטה
העיצוב סביר של ידית שליטה חוסך את המאמץ הפעלה על ידי עקרון המנוף, העיצוב הארגונומי מאפשר באופרטור כדי לשמור על תנוחה טבעית של שורש כף היד והזרוע. הקו ג'ויסטיק המתון מקל על מידת העייפות ומבטיחה הפקד מדויק.

מתג לוח הבקרה
לוח הבקרה על הקופסה שמאלה/ימינה פיילוט בפריסה תמציתי ואסתטית והיא פעולת ההקשה קל.

בום וזרוע
כדי להתמודד עם עומס גבוה במהלך המבצע, צוות עיצוב ופיתוח של LONKING מאמצת הרבה רעיונות לעיצוב עדכני, משמר את מקדם בטיחות גבוה יותר, מעסיקה סופיים ניתוח, חישוב ועיצוב אופטימליים כדי לסיים את הפיתוח של בום וזרוע ובוחר את חוזק גבוה נמוך סגסוגת מבנה סטילס על הזיוף בום וזרוע.

הפין
הפין הוא רכיב ליבה עבור החיבור של ציוד עבודה. LONKING בוחר את הספקים פיר pin מקצועי, נושא המוטות pin זיהוי תקלה קפדנית כדי להבטיח את האיכות. הפין של החופרים LONKING כולל המעיל ציפוי כרום עבה, משטח גבוהה לסיים. היחס המיוחד מאפשר את בלאי גבוה במיוחד עמידות בפני קורוזיה.

דלי
הגוף הדלי עשוי סגסוגת נמוכה וחומרים אחיזה גבוהה, המבנה החיצוני מורכב חוזק גבוה, פלדות ועמיד, המהווים את הדלי מחוזק כולו. החופר הזה מספק אפשרויות דלי שונות כדי לעמוד בדרישות העבודה שונה.

שרות ואחזקה קלה
העיצוב והפריסה של CDM6240consider כדי לספק נוחות עבור אנשי אחזקה. ניתן לגשת רוב המיקומים תחזוקה בקומת הקרקע כדי לאפשר תחזוקה יעילות גבוהה ומהירה. 3 דלתות צד יכול להיפתח במהלך בדיקה שגרתית, תחזוקה והוא כל נקודת שירות ובהישג יד. הנקודות תחזוקה הם מובהקת, קלה לתפעול. אלמנטים חשמליים המופעלים באופן מרכזי בתיבת בקרת אלקטרו-מכאניים במונית כדי להקל על התחזוקה.

מחזור שירות ואחזקה ארוך
מחזור תחזוקה ושירות יש זמן כדי לצמצם את האוסף חלקים תחזוקה ולשפר את הזמינות.

מפרטים

CDM6240

מנוע

מודל

Cummins6BTAA5.9-C (Tier 2, רגיל)

כוח מדורג

133kW (178hp) 2000 סל ד

. מקס. מומנט כוח

708N.m/1500 סל ד

נשא × שבץ

102 מ"מ × 120 מ"מ

הזחה

5.9 L

תגובה

לשמור על הכוח מדורג בגובה 2300 מ'.

משקל עבודה

סיכום

הפעלה ק"ג משקל: 22000
המשקל ההפעלה כוללת את המשקל של בום רגיל 5700 מ מ, מ מ 2900 סטנדרד ארם, דלי סטנדרטי 1.16m3, נעלי הריצה 600 מ מ, שימון שמן, קירור, למיכל שמן דיזל מלאה והיחידות הרוצתב מנוחה.

לחץ

kPa 45 (Lengthened סוג: 50 kPa)

קיבולת נוזל

מיכל הדלק

350 L

מערכת הקירור

23 L

שמן מנוע

18 L

הנדנדה יחידת כונן

3.8 L

נודדת גיר

2 × 3.3 L

מיכל שמן הידראולי

220 L

מנגנון נדנדה

מנוע בוכנה למומנט גבוה ולנסוע כמפחית פלנטרית 2 שלבים. הבלם בתוך טעינת מנוע שהוחלו על-ידי קפיץ, שפורסמו על ידי יחידה הידראולית. בלימה אוטומטי זמינה כאשר ידית שליטה הנדנדה נמצא במצב נייטרלי.

הנדנדה מהירות: 12.1 סל ד
(Rpm סוג הארכה: 8)

לנסוע נסיעה

סיכום

כונן מנוע, כמפחית הידראולית משולבת 2-מהירות הבוכנה, צינור הידראולי ממונע ולא מסודרים בתוך המסגרת המסלול כדי למנוע את הנזק הנגרם פני כביש מחוספס; המנוע הפנימי מסופק עם הבלמים שירות, הלם הקליטה שסתום כדי להבטיח את חלקה ריצה ועוצרים ולבלום את אמין.

מהירות Taveling

3.0 - 5.1 km/h

Gradeability

35°(70%)

MaximumTraction

222 kN

מנגנון נודד

רוחב הנעל במסלול רגיל

600 מ מ

חחח מעקב אחר הנעל

49 (בכל צד)

חחח של carrierrollers

2 (בכל צד)

חחח המסלול רולרים

9 (בכל צד)

מערכת הידראולית

המשאבה הראשית

דופלקס בוכנה צירית משתנה משאבה

משאבה פיילוט

הילוך המשאבה (משולב במשאבת הראשי)

. מקס. זרימה של המערכת

2 × 217 L / min

. מקס. הלחץ של ציוד

34.3 MPa

. מקס. לחץ הטייס

4.9 MPa

ציוד הפעלה

כל פעולה המכונה נמצא תחת שליטת הטייס. הדוושה שולטת התנועה של בום ודלי עוד המנוף השמאלי שולט על תנועה ו העליון מבנה את ידך. השסתום פיילוט רגל מסופק עם הג'ויסטיק ידית לשליטה המכונה נסיעה או מפנה ברגל או ידית. ההילוכים נודד מאמצת את הפקד בורר ברז חשמלי.

מערכת החשמל

המערכת מתח: 24 V
סוללה: 12 V, 120 A × 2


גודל הובלה
בגדלי הבאים משוער לזה של ציוד התצורה הרגילה.


עובד סוג התקן

תקן

. כל הדרך

בום אורך (מ מ)

5700

8500

אורך זרוע (מ מ)

2900

6500

אורך תחבורה(מ מ)

9522

12290

b הכולל הובלה height(mm)

3032

3160

כוסות c מרחק (מ מ)

3645

זנב-d radius(mm) הואנחבטו

2830

e clearance(mm) הקרקע משקל

1103

f המסלול מד(מ מ)

2390

g הכולל הובלה width(mm)

2990

h העליונה מבנה width(mm)

2730

אני רגיל לאתר הנעל width(mm)

600

J מינימלית הקרקע clearance(mm)

480

טווח הפעלה
בגדלי הבאים משוער הזה ולוקחים הציוד של התצורה הרגילה.

עובד סוג התקן

תקן

. כל הדרך

בום אורך (מ מ)

5700

8500

אורך הזרוע (מ מ)

2900

6500

אמקס. חופר radius(mm):

9917

15746

b מקס. חופר depth(mm):

6566

12004

c מקס. חופר height(mm):

9715

13366

d Max. זורק height(mm):

6830

10994

אי מקס. רדיוס לחפור על ground(mm):

9745

15639

. מקס. דלי force-ISO(kN) הפריצה:

147

90.4

. מקס. הזרוע force-ISO(kN) הפריצה:

107

54.8


ציוד סטנדרטי
הפריטים הבאים ציוד הם חלק ציוד סטנדרטי לגמרי CDM6240. בנוסף, התצורה הרגילה ישתנה יחד עם השינוי המוצר. לקבלת מידע נוסף, צור קשר עם הסוכן המקומי LONKING.

50 alternator

אוויר ולרתום (למעט רדיו רמקול)

פלטפורמת עבודה המנורה (1)

ההשעיה סוג מושב מתכוונן

בום עובד מנורות (2)

חגורת לשליפה (2" רוחב)

משאבת תדלוק

. מאפרה וסיגרים מצית

Powertrain

מחזיק כוסות

מנוע Cummins המקורי

ג / מערכת המאפשר הפשרה מהירה

מסנן אוויר חותם רדיאלי

ג'ויסטיק נעל בטיחות הידראולי

Prefilter אוויר

רדיו

מפריד שמן מים

קובץ כיס

מסנן דלק

כובע-וקואט הוק

קיר גלי רדיאטור עם ניקוי שטח

אחסון צד שמאל/ימין

מיכל הדלק בנפח גבוה

ציוד תאורה פנימית

שסתום הידראולי עזר (1)

רמקול סטריאו כפול

בלם אוטומטי הנדנדה

חלון openable

פונקציית הבקרה בום/Armholding

Wiper ואת ומייבש

משקל

מערכת סינון ואוורור של לחץ חיובי המונית

בונט העליון

חלון אחורי (פתח המילוט)

שער נעילה וכיסוי נעל

לברוח פטיש

מעבה נייח/c

מחצלת רצפת גומי רחיץ

מעגל הפעלה מחדש את הזרוע

מטף

בום/Armconfluence

מסך גרפי צבעוני

ישר במעגל הידראולי נודדת

בחירת מצב כלכלי

טיסה במהירות כפולה

תצוגת תאריך ושעה

כרית תמך, תמך בחזית

הצגת מצב המכונה

טריילר טבעת על בסיס מסגרת

תצוגת שעה עבודה, תחזוקה להזכיר

שרשרת משמר ארון תקשורת

התצוגה הנוכחית של מהירות מנוע

משענת מושב מתכוונן

הודעת אזהרה


ציוד אופציונליים
לציוד האופציונלי עשוי להיות שונה ממדריך זה. לקבלת מידע נוסף, צור קשר עם הסוכן המקומי LONKING.

דלי

תפעול המסוף

כן נסע

עזר יחידה הידראולית, צינור

דלי גשמי רופף 1.2m³、Loose גשמי דלי 1.35 m³

מנורת אזהרה עבודה

700 מ"מ טריפל grouser נעליים

שבירת הצינור פטיש

גג המונית להגן על הרשת

800 מ מ טריפל grouser נעליים

פטיש שבירה הידראולי

מונית הקדמי מגן על הרשת

רצועת גומי בלוק

מכשיר אזהרה נסיעות

Hot Tags: cdm6240 מחפר הידראולי הסורק, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מחיר נמוך, הטוב, מוצרים
מוצרים קשורים
Feedback