קטגוריית מוצרים

להוסיף: מימן אנרגיה. דגירה תעשייתי בסיס, חדר 409, בניין רגיל, 1# Dangui Road, דרום Zhihui שדרות, מחוז Dantu, במחוז ג'יאנגסו, העיר Zhenjiang, סין

שליחת קוד: 201612

טל': +86-511-80873088

פקס: 86-511-80873089

ההמון: +8615862985234

אנשי קשר: ג'ק וונג

דוא ל: jackwang@akwchina.com


CDM6068 מחפר הידראולי סורק

CDM6068 מחפר הידראולי סורק

בניית מכונות CDM6085 תכונות: CDM6085 הינו מצויד עם lownoise, פליטה נמוכה, גודל קטן, כוח חזק YANMAR מנוע. הוא גם מצויד distributio זרימה עצמאית משאבת עומס

Detailed description

תכונות CDM6085 מכונות הבנייה:

CDM6085 מצויד עם lownoise, פליטה נמוכה, גודל קטן, מנוע YANMAR כוח חזק. הוא מצויד גם עם משאבת עומס זרימה עצמאית בקרת מערכת הפצה (LUDV) שאינן קשורות הלחץ עומס. המכונה יש מאפיינים רבים, כגון באנרגיה, יציבות מלאות, יופי, פרודוקטיביות גבוהה, מרווחים ונוחים המונית ועוד.
CDM6085 נמצא בשימוש נרחב formunicipal הנדסה, פרויקט הגינה, השקיה ומים constructionetc מוסד.

מנגנון הסדרה Yanmar TNV
מנוע ארבע-גליל, ארבע פעימות, water-cooled, ישיר הזרקת Yanmar המקורי. זה דלק יעיל ועוצמתי. באמצעות הטכנולוגיה ביישומי CAE ייחודי של Yanmar אגזוזים גדולים, סוג חדש של קירור, ביעילות להפחית את רעש ורעידות של המכונה. המנוע העומדות אירו ⅢA תקן זיהום אוויר הוא אופציונלי.

מערכת סינון
הפילטר אוויר יעילות גבוהה רכיב כפול מבטיחה איכות צריכת האוויר מנוע. בנוסף, מסנן קדם האוויר יכול לבצע סינון גס מעל פתח הכניסה של האוויר כדי לאפשר את פעולת תחת תנאי העבודה של איכות אוויר גרועה ולהאריך את המרווח תחזוקה של הפילטר אוויר. המסנן דלק ברמת דיוק גבוהה שמן מים מפריד ו- t filtrate הדלק פעמים רבות כדי להבטיח את איכות הדלק להאכיל את המנוע.

מערכת הקירור
המקבילית רדיאטור קירור גורם אפקט מצנן יותר ושירות קל יותר.

שרות ואחזקה
תחזוקה קלה של מנוע הזרקה ישירה מפחית את עלות תחזוקה. זה לשפר את יעילות השירות, להקל על הלקוחות של דאגה על השירות ולהבטיח את קצב נוכחות של החופר.

לשלוט במצב
מערכת LUDV החדשה הוא מסוגל משובח פקד הפעולות של כל קבוצה של סליל של שסתום יחידת מרובות, ועל מנת להפיץ הספק מנוע שחלקן הגדול על פי הצרכים מערכת, כדי להבין את הטוב ביותר להתאים תחת מגוון רחב של תנאי העבודה או עומס העבודה, וכתוצאה מכך יעילות הפעולה הגדול ביותר, כמו גם לשפר את היציבות התפעולית והאמינות של הדחפור.

פונקציות
שליטה טובה של מהירות סיבוב (ב מתחילה תנועה).
בקרת זרימה ובלחץ באותו זמן.
שליטה אפקטיבית של מהירות סיבוב (כאשר משויכת תנועות אחרות).
ביצועים מעולים של האצה והאטה.

השסתום הידראולי
השסתום המרכזי מסופק עם סט של שסתומים המתנה כדי להקל על ההתקנה של אביזרים נוספים כגון פטיש שבירה.

מערכת סינון
המעגל הידראולי מצויד למסנן שמן הידראולי באיכות גבוהה אשר יכול להאריך את חיי השירות של האלמנטים הידראולי.

רכיבי פריסה
העיצוב המיוחד של מערכת הידראולית ומיקום רכיבים ניתן לשפר את יעילות מערכת של המכונה. חלקים ערוכים היטב כדי לקצר את קווים מחברים ולהפחית כתוצאה מכך הירידה חיכוך ולחץ קו.

צג
צג ה-LCD גדול מספק ממשק משתמש נוח חזותי. מבצע פרמטרים של המחשב, כגון מהירות מנוע, טמפרטורה מערכת קירור, לחץ שמן מנוע דלק רמת, תקלות בזמן אמת והיסטוריים, עשויים להיות מוצגים על המסך גביש נוזלי.

אשמת אוטומטי אזהרה
המבקשת את מכונת וכישלון אזעקה אוטומטית דרך קול, אור וטקסט.

מסגרת הראשית
הפריסה סבירה של מסגרת הראשית חזקים ממטבת את הניצול של פלדות.

כן נסע
התושבת בצורת איקס עם מבנה תיבת כבדים הוא נתון חישוב אנליטיות סופיים חוזרות ולשפר קשיחות הכללית, חוזק ועמידות הכיווניות. התושבת עוסקת בייצור ושיווק של סגסוגת נמוכה מבנה פלדה צלחות עם התהליך הכולל בקרת איכות. ריתוכים קריטי נחשפים באופן מלא כדי זיהוי תקלה ומבחן מאמץ כדי להבטיח את איכות המוצר.

המסלול
יש צלעות הסורק העריסה באמצע המסלול הקישורים. באמצעות m-סוג החותמות להבטיח את האפקט סיכה pin והסוויטות pin. הארכת חיי העבודה את המסלול בצורה יעילה.

התקן נסיעות
יחידת כונן מעסיקה את המנועים המיובאים באיכות גבוהה, ההגה נסיעה מאמצת את חימום בתדירות גבוהה הכוללת התקשות תהליך כדי לאפשר את ההתנגדות ללבוש מעולה של השפה ציוד חיצוני.

כרית תמך
כרית תמך עם איכות גבוהה אטימה אלמנטים ביעילות להבטיח אטימה בלחץ גבוה בתוך הבלוק גליל, המעיינות נחשפים לטיפול חום מיוחד כדי לאפשר את ההתנגדות עייפות מעולה.

מערכת המונית הלם הקליטה
המעטפת המונית מותקן על הבמה באמצעות חומרי ריפוד המורכב של שמן סיליקון, גומי כדי להקל את הרטט, להקטין את הרעש, להבטיח את נוחות מבצע.

Windows
הזכוכית היא נצמדה למונית ישירות ללא מסגרת כדי להגדיל את שדה הראיה. החלונות מאפשרים התאמה חינם לפתוח/לסגור בחזית, החלון העליון והן את השמשה. חוץ מזה, ניתן להגדיר את הזכוכית הקדמית הגג מעל המפעיל.

מגב קבלה
המגב ממוקם מול המונית עמוד הגדלה שדה ראייה של המפעיל, הוא מאפשר את מצבי פעולה רציפה, לסירוגין.

מונית בטוח ונוח
המונית מרווחים ותפקוד רב המתוכננות לפי ארגונומיה משפר את הנוחות עבור אופרטור. סביר הפריסה של רכיבי הבקרה בתוך המונית מאפשר הפעלה קלה.

ציוד סטנדרטי המונית
המונית בפנים כולל את הסיגר מצית מאפרה, לכוס, מדפים, וו המעיל, הבריחה פטיש, מטף.

מערכת מיזוג אוויר
ביצועים גבוהים, זרם חילופין בריא מאפשר לאוויר לזרום. לוח הבקרה תמציתי ותפעול קל העיתונות מפתח, כיוון מרובה/ג אייר לשקע ומאפשר ויסות מהיר של מונית בתוך טמפרטורה, מהיר להפשרת.

מושב דלוקס
המושב נוח ההשעיה סוג מסופק עם ניטרול הידראולי, seatback רחב מאפשר התמיכה למותניים לפרופיל עקומת מאפשר רכיבה נוחים, הסדרת צעד מרובת שקופיות זוגי מרובה דרך המסלול מאפשר אופרטורים שונים למצוא את התנוחה הטובה ביותר, החלל רחב פדלים מאפשרת מתיחה גוף חופשי ומקל על האופרטור מהעייפות מבצע זמן רב.

ג'ויסטיק נעל בטיחות
הג'ויסטיק נעל בטיחות הידראולי הינו ממוקם מחוץ בתיבה השמאלית משענת מרכז במונית. הפקד מכונת פעילה רק כאשר מוט ההיגוי נמצא בעמדה, אשר יכול למנוע את הפעולה הלא נכון בצורה יעילה.

ידית שליטה
העיצוב סביר של ידית שליטה חוסך את המאמץ הפעלה על ידי עקרון המנוף, העיצוב הארגונומי מאפשר באופרטור כדי לשמור על תנוחה טבעית של שורש כף היד והזרוע. הקו ג'ויסטיק המתון מקל על מידת העייפות ומבטיחה הפקד מדויק.

מתג לוח הבקרה
לוח הבקרה על הקופסה שמאלה/ימינה פיילוט בפריסה תמציתי ואסתטית והיא פעולת ההקשה קל.

בום וזרוע
כדי להתמודד עם עומס גבוה במהלך המבצע, צוות עיצוב ופיתוח של LONKING מאמצת הרבה רעיונות לעיצוב עדכני, משמר את מקדם בטיחות גבוה יותר, מעסיקה סופיים ניתוח, חישוב ועיצוב אופטימליים כדי לסיים את הפיתוח של בום וזרוע ובוחר את חוזק גבוה נמוך סגסוגת מבנה סטילס על הזיוף בום וזרוע.

הפין
הפין הוא רכיב ליבה עבור החיבור של ציוד עבודה. LONKING בוחר את הספקים פיר pin מקצועי, נושא המוטות pin זיהוי תקלה קפדנית כדי להבטיח את האיכות. הפין של החופרים LONKING כולל המעיל ציפוי כרום עבה, משטח גבוהה לסיים. היחס המיוחד מאפשר את בלאי גבוה במיוחד עמידות בפני קורוזיה.

דלי
הגוף הדלי עשוי סגסוגת נמוכה וחומרים אחיזה גבוהה, המבנה החיצוני מורכב חוזק גבוה, פלדות ועמיד, המהווים את הדלי מחוזק כולו. דלי סטנדרטי עם שטוח-קומה אשר הוא שיבח על ידי משתמשים מתאים יותר התנאים היווצרות. החופר הזה מספק אפשרויות דלי שונות כדי לעמוד בדרישות העבודה שונה.

שרות ואחזקה קלה
העיצוב והפריסה של CDM6085 לשקול מתן נוחות עבור אנשי אחזקה. ניתן לגשת רוב המיקומים תחזוקה בקומת הקרקע כדי לאפשר תחזוקה יעילות גבוהה ומהירה. הנקודות תחזוקה הם מובהקת, קלה לתפעול. רכיבי חשמל נמצאים ליד החיצוני של המכונה כדי להקל על התחזוקה.

מחזור שירות ואחזקה ארוך
מחזור שרות ואחזקה של CDM6085 יש זמן כדי לצמצם את האוסף חלקים תחזוקה ולשפר את הזמינות.


מפרטיםCDM6085
מנועמודלYanmar4TNV98T-SFNYanmar4TNV98T-ZSLYכוח מדורג57.7 kW (78.5 hp) 2200 סל ד56.5 kW (76.8 hp) 2200 סל דנשא × שבץ98 מ מ × 110 מ מ98 מ מ × 110 מ מהזחה3.319 L3.319 Lהגבלת צריכת דלק244 g/kw.hתגובהלשמור על הכוח מדורג בגובה 2300 מ'.משקל עבודהסיכוםהפעלה ק"ג משקל: 8600 המשקל ההפעלה כוללת את המשקל של בום רגיל 3720 מ מ, מ מ 1665 סטנדרד ארם, 0.36m3 דלי סטנדרטי,
נעלי הריצה 450 מ מ, שימון שמן, קירור, למיכל שמן דיזל מלאה והיחידות הרוצתב מנוחה.לחץ37 kPaקיבולת נוזלמיכל הדלק146 Lמיכל שמן הידראולי120 Lמערכת הקירור19 Lשמן מנוע12 Lהנדנדה יחידת כונן2 ל'נודדת גיר2 × 1-4 Lמנוע כנףסיכוםסוג בוכנה (עם שסתום בטיחות ו בלם סוג שנסגר)מהירות הנפה11.69 סל דהנסיעה מנועסיכוםסוג בוכנה (עם שסתום בטיחות ו בלם סוג שנסגר)מהירות Taveling2.8-4.5 ק מ/שעהGradeability35°(70%)MaximumTraction75.2 kNמנגנון נודדרוחב הנעל במסלול רגיל450 מ מחחח מעקב אחר הנעל38 (בכל צד)חחח של carrierrollers1 (בכל צד)חחח המסלול רולרים5 (בכל צד)מערכת הידראוליתהמשאבה הראשיתמשאבת בוכנה צירית משתנה. מקס. זרימה של המערכת74.8 × 2 ל'/min165 L/minMax.pressure28.5 MPa. מקס. לחץ הטייס3.7 MPaציוד הפעלהכל פעולה המכונה נמצא תחת שליטת הטייס. הדוושה שולטת התנועה של בום ו
דלי עוד המנוף השמאלי שולט על תנועה ו העליון מבנה את ידך. הטייס רגל
ברז מסופק עם הג'ויסטיק ידית לשליטה המכונה נסיעה או מפנה ברגל או ידית.
ההילוכים נודד מאמצת את הפקד בורר ברז חשמלי.מערכת החשמלהמערכת מתח: V 24 סוללה: 12 V, 100 A

גודל הובלה
בגדלי הבאים משוער לזה של ציוד התצורה הרגילה.

בום אורך (מ מ)3720
אורך הזרוע (מ מ)1665
אורך של תחבורה (מ מ)6186
b הכולל הובלה גובה (מ מ)2743
כוסות c מרחק (מ מ)2130
זנב-d הואנחבטו רדיוס (מ מ)1804
e מרווח שטח משקל (מ מ)803
מד המסלול f (מ מ)1750
g הכולל הובלה רוחב (מ מ)2200
h העליונה מבנה רוחב (מ מ)2160
אני רגיל לאתר הנעל רוחב (מ מ)450
מרווח שטח מינימלית J (מ מ)356
מונית height(mm)2743


טווח הפעלה
בגדלי הבאים משוער לזה של ציוד התצורה הרגילה.בום אורך (מ מ)3720
אורך הזרוע (מ מ)1665
מקס. לחפור רדיוס (מ מ)6388
מקס B. עומק חפירה (מ מ)4140
C מקס. חופר גובה (מ מ)7123
D Max. הטלת גובה (מ מ)5119
אי מקס. רדיוס לחפור על הקרקע (מ מ)6245
דוזר F גובה (מ מ)395
. מקס. כוח הפריצה דלי-ISO (kN)64.1
. מקס. כוח הפריצה הזרוע-ISO (kN)43.5


ציוד סטנדרטי
הפריטים הבאים ציוד הם חלק ציוד סטנדרטי לגמרי. בנוסף, התצורה הרגילה ישתנה יחד עם השינוי המוצר.
לקבלת מידע נוסף, צור קשר עם הסוכן המקומי.
באלטרנטורההשעיה סוג מושב מתכוונן
פלטפורמת עבודה המנורה (2)חגורת לשליפה
מנורת עבודה בום (1)המאפרה ואת הסיגרים מצית
מחברי חשמל מים הוכחהמחזיק כוסות
מנוע Yanmar המקורימערכת מיזוג אוויר עם מפשירה מהר
מסנן אוויר חותם רדיאליניתן להתקין שתי דוושות נוספות
Prefilter אווירג'ויסטיק נעל בטיחות הידראולי
מפריד שמן מיםרדיו
מסנן דלקקובץ כיס
קיר גלי רדיאטור עם ניקוי שטחכובע-וקואט הוק
מיכל הדלק בנפח גבוהמדפים
שסתום הידראולי עזר (1)ציוד תאורה פנימית
בלם אוטומטי הנדנדהרמקול סטריאו כפול
בום/זרוע מחזיק הפקדחלון openable
משקלWiper ואת ומייבש
שער נעילה וכיסוי נעלחלון אחורי (פתח המילוט)
מעבה נייח/cלברוח פטיש
מעגל הפעלה מחדש את הזרועמחצלת רצפת גומי רחיץ
טיסה במהירות כפולהמטף
כרית תמך, תמך בחזיתצג גרפי
גלגל נוהגתצוגת תאריך ושעה
מחבר הסווינג המרכזיהצגת מצב המכונה
המסלול משמרתצוגת שעה עבודה
משענת מושב מתכוונןהתצוגה הנוכחית של מהירות מנוע
אוויר ולרתום (למעט רדיו רמקול)הודעת אזהרה


ציוד אופציונליים
לציוד האופציונלי עשוי להיות שונה ממדריך זה. לקבלת מידע נוסף, צור קשר עם הסוכן המקומי.
דליתפעול המסוףכן נסעעזר יחידה הידראולית, צינור
דלי צרים 0.1 m³ דלי כללי 0.25 m³ דלי כללי 0.36 m³ דלי כללי 0.39 m³ רופף materialbucket 0.42 m³מנורת אזהרה עבודה500 מ מ טריפל grouser נעלייםשבירת הצינור פטיש
גג המונית להגן על הרשתנעלי grouser טריפל מ מ 600פטיש שבירה הידראולי
מונית חזית לסיים נטו למחצה מגןרצועת גומי בלוק
מונית אינטגרל החלק הקדמי מגן על הרשתמכשיר אזהרה נסיעות
Hot Tags: cdm6068 מחפר הידראולי הסורק, סין, יצרנים, ספקים, מפעל, מחיר נמוך, הטוב, מוצרים
מוצרים קשורים
Feedback